Wakacje z procentem

szukaj promocji ofertowych

  • Dokąd chcesz jechać?

  • Wybierz kraj

    Wybierz region

  • Wybierz miejscowość

Weekend w jednym z najpiękniejszych tureckich miast! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Harmony w Stambule!

Weekend w jednym z najpiękniejszych tureckich miast! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Harmony w Stambule!

-32%

Cena:629

Przed rabatem: 930 zł

Ważne

  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://go.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.
  • Kupon ważny do 31.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.

Szczegóły

Weekend w jednym z najpiękniejszych tureckich miast! Wybierzcie się w niesamowitą podróż do Stambułu!Noclegi w komfortowych pokojach z łazienką i minibarem! Codziennie pyszne, tureckie śniadania z lokalnych produktów!Hotel położony w zabytkowej części miasta - idealna lokalizacja do zwiedzania Stambułu!Kupony ważne do końca marca 2018! Nie zwlekajcie i zaplanujcie swój wymarzony urlop już dziś!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 629 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 929 zł zamiast 1350 zł.   Stambuł to wyjątkowe miasto, największe w Turcji, które jako jedyne na świecie jest położone na 2 kontynentach, z bogatą historią i kulturą oraz okazałymi budowlami. Jednymi z najpopularniejszych zabytków i miejsc Stambułu z pewnością są Hagia Sophia, Pałac Topkapi i Park Gülhane, Błękitny Meczet, Wielki Bazar, Hipodrom, grobowiec Ahmeda I oraz Mury Konstantynopola. Kuchnia turecka zaskakuje wielością smaków - z pewnością zadowoli nie tylko miłośników kebabów. Oprócz zabytków miasto oferuje niesamowite widoki, bardzo dobrze skomunikowany transport oraz mnóstwo sklepów i targów, na których możecie znaleźć tureckie wyroby i rękodzieła.

Ofertę dostarcza: Klub Zniżek

Szukasz czegoś innego?

Sprawdź oferty tanich wyjazdów

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

Wakacje z procentem - Facebook

facebook.com/wakacjezprocentem

close