Wakacje z procentem

szukaj promocji ofertowych

 • Dokąd chcesz jechać?

 • Wybierz kraj

  Wybierz region

 • Wybierz miejscowość

Przeżyjcie niezapomniany weekend w mieście zakochanych! Od 419 zł zamiast 540 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Ariston w Wenecji!

Przeżyjcie niezapomniany weekend w mieście zakochanych! Od 419 zł zamiast 540 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Hotelu Ariston w Wenecji!

-22%

Cena:419

Przed rabatem: 540 zł

Ważne

 • Możliwość zmiany w rezerwacji z min. 10 dniowym wyprzedzeniem, inaczej kupon uznaje się za wykorzystany.
 • Parking dodatkowo płatny - 7 EUR/dzień.
 • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od daty dokonania zakupu, rejestrując się na stronie http://reservation.hotelvoucheronline.com. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany hotelowy voucher z instrukcją rezerwacji pokoju w obiekcie.
 • Kupon ważny do 29.03.2018 r., z wyłączeniem 9-17.02.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
 • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką, Wi-Fi i TV. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
 • Opłata klimatyczna - 2,40 EUR/doba/osoba.

Szczegóły

Romantyczny wypoczynek w słonecznej Wenecji! Spędźcie niezapomniane chwile we dwoje w tym pięknym mieście!Przestronne pokoje z łazienką, klimatyzacją i TV! Codziennie śniadania w formie bufetu i bezpłatny dostęp do internetu! Kupony ważne do końca marca 2018! To idealna okazja do spędzenia romantycznych chwil we dwoje!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 419 zł zamiast 540 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 625 zł zamiast 810 zł.   Wenecja to wspaniałe miasto, które po prostu trzeba zobaczyć. Bogato zdobione zabytkowe budynki, ukryte pomiędzy malowniczymi kanałami, nadają się idealnie do spacerów z ukochaną osobą. Jedną z ciekawych atrakcji jest rejs tramwajem wodnym. Cała Wenecja znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Spędźcie wspaniałe chwile w romantycznej Wenecji!

Ofertę dostarcza: Klub Zniżek

Szukasz czegoś innego?

Sprawdź oferty tanich wyjazdów

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

Wakacje z procentem - Facebook

facebook.com/wakacjezprocentem

close