O nas

O nas

Wakacje z procentem – o co chodzi?

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to z pewnością chodzi o pieniądze. A dokładnie o to, jak nie wydawać ich za dużo, chcąc kupić wymarzoną wycieczkę. Lubimy procenty (które obniżają ceny), a nasz cel jest jasny – chcemy pomóc Ci zaoszczędzić nie tylko kasę, ale także czas.

Wszystkie strony taniego podróżowania

Znalezienie oferty wakacyjnego wyjazdu w promocji tak naprawdę trudne nie jest – sztuką natomiast jest wiedzieć, czy konkretna oferta rzeczywiście jest okazyjna i czy oszczędność nie jest jedynie złudzeniem. Aby mieć pewność, trzeba przejrzeć pokaźną liczbę stron internetowych biur podróży, co może zająć bardzo dużo czasu.

Chcąc Was w tym wyręczyć, stworzyliśmy portal Wakacje z procentem, na którym publikujemy promocje z kilkudziesięciu źródeł naraz.

„To już było” - pomyślą niektórzy. I mają rację, bo idea zbierania ofert z wielu stron nie jest nowa. To co odróżnia Wakacje z Procentem od innych stron, które agregują oferty turystyczne jest to, że my nie ograniczamy się jedynie do ofert pochodzących z biur podróży. U nas znajdziesz również promocje z portali zakupów grupowych i okazyjnych, takich jak Travelbird, Travelist, Triverna, KupTravel, Groupon Travel i wielu innych.

Tak szerokie spektrum portali, których oferty publikujemy na naszym portalu, zapewnia szansę na znalezienie odpowiedniej promocji zarówno osobom z zasobniejszymi portfelami jak i tym, których budżet jest ograniczony. Wszystkie strony taniego podróżowania w jednej – tym właśnie są Wakacje z procentem.

Dla nas liczą się procenty

Naszym kolejnym wyróżnikiem jest to, że publikujemy wyłącznie turystyczne oferty z rabatem. Możesz więc być pewien, że nie znajdziesz u nas ofert, na które nie są oferowane korzystne obniżki. Zgromadzenie jak największej liczby ofert wakacji z procentem, czyli właśnie tych ze sporymi zniżkami, jest naszym celem, który realizujemy każdego dnia. Nieustannie rozbudowujemy naszą bazę dostawców tańszych ofert, zarówno tych reprezentujących biura podróży, jak i turystycznych portali internetowych oraz portali zakupów grupowych.

Jakie oferty wyświetlają Wakacje z procentem?

Procenty na wakacje znajdziecie u nas:

  • w ofertach portali zakupów okazyjnych (m.in. portali zakupów grupowych czy turystycznych portali internetowych)
  • w ofertach „last minute”, pochodzących z kilkudziesięciu największych biur podróży (m.in. TUI, Itaka, Neckermann..)
  • w wyszukiwarce hoteli, która wyszukuje i porównuje dostępność i ceny noclegów we wszystkich największych serwisach rezerwacyjnych, takich jak Booking.com, Expedia, Hotels.com i wielu innych

Podpowiadamy, jak podróżować taniej

Portal Wakacje z procentem nie prowadzi sprzedaży prezentowanych ofert. Pomaga wyszukać interesujące użytkownika oferty według zaznaczonych preferencji wyszukiwania. Kliknięcie w ofertę powoduje przeniesienie na stronę serwisu, na którym można dokonać transakcji.

Wszelkie pytania dotyczące zakupionych ofert należy kierować bezpośrednio do działów obsługi portali, które oferują ich sprzedaż.

W jakiej technologii jest wykonany serwis?

Wyszukiwarka promocyjnych ofert turystycznych Wakacje z Procentem została zbudowana na Django (napisana w języku programowania Python) – nowoczesnym framework'u open source służącym głównie do tworzenia zaawansowanych aplikacji webowych. To, co charakteryzuje Django, to przede wszystkim szybkość, bezpieczeństwo i skalowalność.

Za kompleksową realizację i wykonanie odpowiada poznańska agencja interaktywna Merix Studio specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach webowych. Agencja działa na rynku międzynarodowym, a w grupie jej klientów są takie marki jak: Volkswagen, HSBC, KLM, The Independent, Deutsche Post, M&S, Tesco, Billabong, Grupa Nokaut, Pepco, Zagłębie Lubin, Morliny, Diamant, Fundacja Dzieci Niczyje i wiele innych.

Informacje o właścicielu

Właścicielem serwisu Wakacje z procentem jest GoDealla Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000406039, z kapitałem zakładowym wynoszącym 5.000 zł (pięć tysięcy złotych), NIP 7831685435.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

Wakacje z procentem - Facebook

facebook.com/wakacjezprocentem

close