Zrób dowolny zakup w Media Expert i wygraj wyjazd na Safari

12sty 2016

Kategoria: Konkursy turystyczne | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcecie sprawdzić jakimi prawami rządzi się Afryka? Dzięki zakupom w Media Expert możecie wygrać wspaniałą wycieczkę na drugi pod względem wielkości kontynent na świecie. Czeka tam na Ciebie dzikość, przeplatana ze spokojem i naturą. Jesteśmy pewni, że ta wyprawa będzie niezapomiana. Jednak - żeby wygrać, trzeba grać! Sprawdźcie w jaki sposób wygrać wycieczkę na Safari.

Marzycie o tym, żeby oglądać i fotografować naturalną przyrodę w samym sercu Afryki Wschodniej? Dzięki wyprawie na Safari sprawdzicie jak długie szyje mają żyrafy bądź przekonacie się czy lew rzeczywiście jest królem zwierząt.

Wygraj wycieczkę

Od 7 stycznia 2016 roku w sklepach Media Expert trwa wyjątkowa loteria, podczas której będziecie mogli wygrać wycieczkę swoich marzeń.

  • Kierunek: Afryka
  • Cel: poznanie świata zwierząt
  • Cena: w tym przypadku 0 zł ;-)

Tak, tak, właśnie za 0 złotych wyruszycie do drugiego pod względem wielkości kontynentu na świecie. Oprócz tego, że przy organizacji wycieczki, rezerwacji noclegów oraz przejazdu, z Waszego portfela nie zniknie nawet złotówka, to jeszcze otrzymacie wiele wspaniałych wrażeń oraz wspomnień.

Jak to w konkursach czy loteriach bywa, żeby wygrać, trzeba coś zrobić. Tym razem od wygranej dzielą Cię zaledwie dwa kroki:

  1. Zrób dowolny zakup w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl lub w sklepach stacjonarnych Media Expert
  2. Zarejestruj paragon na stronie www.mediaexpert.pl -> Loteria do 3 lutego 2016 r.

Do wygrania jest aż 5 dwuosobowych wycieczek na Safari (każdy wyjazd o wartości ponad 11 tysięcy złotych!). Regulamin loterii SAFARI Z MEDIA EXPERT znajdziecie TUTAJ. Najlepsze jest to, że nie musicie wydawać na wstępie kilkuset złotych, żeby w ogóle zarejestrować paragon. W regulaminie nie ma informacji o kwocie minimalnej, więc możecie wybrać się do Media Expert, zrobić zakupy nawet za kilka złotych i rejestrować paragon! Ponadto, możecie zgłaszać się tyle razy, ile paragonów z Media Expert posiadacie (chodzi o zakupy wykonane od 7 stycznia 2016 do 3 lutego 2016 roku).

Pamiętajcie! Jeżeli bardzo chcecie wygrać wyprawę na Safari, musicie się postarać! Życzymy szczęścia i możliwości oglądania takich widoków na żywo:

(źródło: safari.com)

Gdybyście nie mieli tyle szczęścia, żeby wyjechać do Afryki zupełnie za darmo, to zawsze u nas możecie znaleźć oferty turystyczne z największymi rabatami. Posiadamy także propozycje wycieczek do Afryki, sprawdźcie poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close