Wyjedź na Walentynki. Weekend do 200 zł: Kraków

26sty 2016

Kategoria: Trip Tip | Autor: Kamila Franczak

0

Walentynki w cudownym miejscu za niewielkie pieniądze? Kraków do 200 zł jest propozycją nie do odrzucenia. Zobacz gdzie możesz się zatrzymać w Grodzie Kraka. Nasz artykuł kierujemy do zakochanych, szczególnie tych, którzy zadurzyli się w podróżowaniu...

Tani weekend w Krakowie

Zwiedzanie Krakowa wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Udowadniamy, że weekend w tym romantycznym mieście może kosztować mniej niż 200 zł. Jeśli nie masz pomysłu na walentynkowy prezent, to stolica małopolski będzie strzałem w dziesiątkę. Prezentujemy trzy luksusowe hotele, które oferują coś więcej niż tylko nocleg.

Hotel Centrum 4*

Za noc w pokoju dwuosobowym zapłacisz 149 zł. W cenie jest dostęp do sauny i śniadanie. Hotel Centrum jest położony na Placu Centralnym w Nowej Hucie, z którego łatwo przemieścisz się na Stare Miasto. Nowa Huta to także perła peerelowskiej architektury. Polecamy  oglądanie dzielnicy z tarasu widokowego. Może zdecydujesz się na Trabant Tour, czyli zwiedzanie i poznawanie tej części Krakowa trabantem?

Hotel Centrum

Hotel Daisy 3*

Mamy dla Ciebie ofertę noclegu dla dwóch osób ze śniadaniem, basenem, a nawet lodowiskiem! Wszystko to znajdziesz w Hotelu Daisy. Hotel znajduje się w rekreacyjnej części miasta. Za 159 zł czeka na Ciebie wysoki standard wnętrza i wiele udogodnień. Jedno jest pewnie - nie będzieciesz się tutaj nudzić.

Hotel Daisy

Hotel Swing 4*

W sąsiedztwie Hotelu Swing znajduje się Park Wodny i Kraków Arena. Za noc dla Ciebie i osoby towarzyszącej zapłacisz 199 zł. To nie wszystko! Możesz skorzystać z hotelowego Centrum Relaksu, w którym mieści się m.in. łaźnia parowa, sauna sucha i ekran solny z krystaliczną solą kamienną. Do oferty dołączono również śniadanie.

Hotel Swing

Sezon narciarski trwa

Zanim zaczniesz świętować Walentynki, pamiętaj, że wciąż trwa sezon narciarski. Jeszcze zdążysz przygotować wypad w góry. Z nami każde szukanie jest łatwiejsze, bo dokonaliśmy rabatowej selekcji. Poniżej znajdują się najatrakcyjniejsze oferty na wyjazdy w góry. Udanego szusowania!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close