Wygraj orzeźwiającą przygodę z HALLS!

19maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Marzycie o niesamowitej podróżniczej przygodzie? A może chcielibyście polecieć balonem? Koniecznie sprawdźcie loterię HALLS!

Każdy z nas ma jakieś marzenia, często jeszcze te z dzieciństwa. Nie zawsze dotyczą one sportów ekstremalnych, ale często uwzględniają podróż do dzikiej krainy lub niecodzienną wyprawę. Jeśli jesteście właśnie tymi marzycielami, to ten konkurs jest dedykowany dla Was. Zasady są bardzo proste, a do wygrania wiele!

Życie to przygoda!

Podążając za tą dewizą nasze życie może być zaskakujące każdego dnia - możemy też zdecydować się na coś całkiem szalonego, aby poczuć jego smak! Co możemy zgarnąć w loterii HALLS?

  • Nagroda główna: voucher o wartości 20 000zł do wykorzystania na życietoprzygoda.pl
  • Nagrody tygodniowe: voucher o wartości 500zł do wykorzystanai na życietoprzygoda.pl (jest ich aż 260!)

Co musimy zrobić, aby wziąć udział w loterii?

Należy kupić co najmniej 1 produkt promocyjny HALLS:

Dotyczy to również Halls Vita C Strawberry, Halls Wild Berry, Halls Honey&Lemon, Halls Watermelon Vita C. Ważne jest, aby na opakowaniu widniał rysunek surfera i napis "Win Refreshing Experiences".

Zachować oryginalne opakowanie z nadrukowanym kodem, wypełnić formularz na stronie konkursowej i... czekać na wyniki! Nagroda główna zostanie wylosowana 1 lipca 2016 roku, zaś nagrody tygodniowe będą losowane jeszcze: 23.05, 30.05, 6.06, 13.06, 20.06, 27.06, 1.07.

Wygraną jest voucher (zarówno w przypadku nagrody głównej, jak i tygodniowych), który można dowolnie wykorzystać na stronie życietoprzygoda.pl. Znajdziemy tam nie tylko wyprawy dla zdobywców górskich szczytów (Mont Blanc, Kilimandżaro), ale też możliwość udziału w bitwie powietrznej (Top Gun), lot samolotem wojskowym, wycieczkę balonem, nurkowanie, kitesurfing, rafting... Atrakcji do wyboru jest wiele, a dla tych, którzy wolą mniej adrenaliny, znajdą się propozycje na rozwinięcie pasji, jak np. kurs tańca, wspinaczka, czy nawet nordic walking!

Zamiast czekać na wygraną, wolicie wybrać się na wakacje i tam spróbować sportów ekstremalnych? Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close