Wizz Air: -25% na wszystkie loty i kierunki

10maj 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Promocja węgierskich linii lotniczych może być świetną okazją do wykupienia biletów na wymarzone wakacje i zaoszczędzenia na nich. Teraz macie okazję zapłacić aż 25% mniej za bilet lotniczy do dowolnego kraju!

Reklama

Węgierskie linie lotnicze - WizzAir, oferują zniżkę dla wszystkich użytkowników ich bezpłatnej aplikacji mobilnej. Jak to możliwe, że za korzystanie za darmo z aplikacji mobilnej jeszcze dodatkowo dostajemy nagrodę? No tak to już wygląda w liniach lotniczych WizzAir - nic, tylko latać właśnie z nimi! ;-)

Zniżka na loty

Ceny niższe o 25% to naprawdę ciekawe rozwiązanie. Jak skorzystać z promocji? Wystarczy używać aplikacji mobilnej od Wizz Air. Niższą cenę otrzymasz jedynie wtedy, gdy w dniu 10 maja zarezerwujesz dowolny lot poprzez aplikację mobilną. To znaczy, że na przykład za lot z Warszawy do Lizbony 16 maja zapłacisz około 276 złotych, zamiast 369 zł. Co Ty na to?

Warunki promocji

Rabat w wysokości 25% obejmuje ceny biletów włącznie z podatkami, opłatami obowiązkowymi oraz małym bagażem (wymiary: max 42 x 32 x 25 cm). Nie obejmuje jednak opłaty administracyjnej. Ponadto, zniżka obowiązuje wyłącznie na nowe rezerwacji dla max. 10 pasażerów. Więcej o aplikacji mobilnej możecie poczytać TUTAJ.

Zniżka nie jest jedyną korzyścią używania aplikacjo mobilnej Wizz Air. Dzięki kilku kliknięciom w telefonie możecie:

  • przejrzeć istniejące rezerwacji
  • sprawdzić rozkład tolów
  • dodawać usługi do istniejącej rezerwacji
  • rezerwować loty
  • sprawdzić informacje o statusie lotu

Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z promocji węgierskich linii lotniczych, któta jest ważna jeszcze tylko dzisiaj! Jeśli nie macie jednak ochoty latać w niższej cenie, może wybierzecie się na tanie wakacje samochodem? Zobaczcie nasze propozycje wypoczynku, na przykład w Polsce:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close