Trip4U dołącza do wyszukiwarki Wakacji z procentem!

11wrz 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Do zasobów wyszukiwarki Wakacje z procentem dołączył nowy serwis turystyczny - Trip4U. Od teraz, oferty z największymi rabatami z Trip4U znajdziesz właśnie u nas. Szukanie wymarzonych wakacji będzie jeszcze łatwiejsze!

Im więcej, tym lepiej - ta zasada sprawdza się w niemal każdym rozwiązaniu. My także uważamy, że im więcej biur podróży, portali turystycznych oraz serwisów zakupów grupowych skupia nasza wyszukiwarka, tym lepiej przede wszystkim dla użytkowników korzystających z wyszukiwarki tanich ofert turystycznych Wakacje z procentem.

Zróżnicowana oferta

Rozbudowana baza noclegów i wycieczek jest także odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania użytkowników. Nie udostępniamy wyłącznie wycieczek nad morze i góry - można u nas znaleźć także oferty wypadów nad jezioro, do miast (nie tylko tych popularnych!), pod namiot czy do ośrodków SPA.

Nowy serwis - Trip4U

Jak myślimy, tak robimy. Do wyszukiwarki Wakacje z procentem dołączył zatem nowy serwis - Trip4U. Jest on powiązany ze znanym już portalem KupBon.

Z tego względu, że nasza oferta się poszerza, mamy dla Was krótką instrukcję szybkiego szukania noclegów i wycieczek:

  1. Wejdź na www.wakacjezprocentem.pl
  2. Zaznacz interesujący kierunek
  3. Sprecyzuj swoje oczekiwania: zaznacz długość pobytu i rodzaj aktywności
  4. Poczekaj, aż wyszukiwarka znajdzie oferty dostosowane do Twojego zapytania
  5. Przeglądaj propozycje turystyczne ponad 60 serwisów, wśród których na pewno znajdziesz oferty Trip4U :-)

Jak korzystać z serwisu Trip4U?

Jeśli znajdziesz w naszym serwisie korzystną dla Ciebie ofertę, wejdź w nią, a zostaniesz przekierowany na stronę Trip4U. Z pewnością pomocne okażą się kategorie "Opis oferty", "Ważne" oraz "Dostępne warianty". Zapoznaj się ze szczegółami propozycji, wybierz dostępne warianty długości pobytu oraz rodzaj pokoju. Następnie kliknij "Kup Teraz!", a dalej już na pewno sobie poradzisz :-)

Dla Waszej wygody, wszystkie oferty udostępniane wyłącznie przez Trip4U umieściliśmy poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close