Szalona Środa z biletami od 199 zł w obie strony!

20kwi 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Polskie Linie Lotnicze LOT, jak co środę dają nam nowe możliwości na tanie podróżowanie. Dzisiejsza Szalona Środa nastawiona jest na loty po Polsce, do Włoch, a nawet do Kanady. I to już od 199 zł w obie strony!

Macie już plany na tegoroczne wakacje? Pozwólcie, że wraz z Polskimi Liniami Lotniczymi podpowiemy Wam kilka pomysłów na spędzenie niezapomnianego urlopu. Dzisiaj trwa Szalona Środa, podczas której ceny biletów lotniczych są sporo niższe, niż w standardowej ofercie LOT-u. Na tapetę bierzemy zatem trzy kierunki. Zastanówcie się najpierw gdzie wolelibyście spędzać swój urlop: w Polsce, we Włoszec czy może w Kanadzie?

3 promocyjne kierunki

LOT oferuje promocyjne ceny biletów do trzech, wyjątkowych miast, znajdujących się w zupełnie innych miejscach na świecie:

  • Szczecin - od 199 zł w obie strony
  • Mediolan - od 499 zł w obie strony
  • Toronto - od 1999 zł w obie strony

Propozycja przelotów do stolicy Kanady i do Mediolanu dotyczy lotów z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Rzeszowa, Krakowa, Katowic i Szczecina.

Pomysł na podróż

W jakim okresie będziecie mogli odbyć podróż, jeśli teraz kupicie bilety w promocyjnych cenach?

Kierunek Możliwy okres podróży
Szczecin 01.06-31.07.2016
Mediolan 31.10-12.12.2016
Toronto 20.04-27.06.2016

Promocyjne ceny dotyczą lotów klasą ekonomiczną, a minimalna długość pobytu to 3 dni. Sprzedaż biletów ze zniżką obowiązuje TYLKO DZIŚ. Pomyślcie zatem, że 20 kwietnia to dzień, w którym możecie spełnić swoje marzenia i kupić na przykład bilet do Mediolanu, który odwiedzicie w listopadzie. Świetne, długoterminowe plany! ;-)

Jak widać, czas ucieka nieubłaganie, dlatego jeśli nie chcecie przepuścić tej okazji, po prostu już teraz zarezerwujcie bilety do Szczecina, Mediolanu lub Toronto. Jeżeli natomiast przegapicie tę promocję, zawsze możecie skorzystać z innych fantastycznych okazji, które na bieżąco opisujemy na naszym blogu, bądź z promocji dostępnych w naszej wyszukiwarce. Małą zapowiedź ofert turystycznych z rabatami udostępniamy poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close