Szalona Środa: kolejna dobra cenowa okazja lotnicza

25maj 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Anna Spychalska

0

Dziś jest środa, a dla wszystkich poszukiwaczy okazyjnych ofert turystycznych to oznacza jedno: szalone obniżki od Polskich Linii Lotniczych LOT! Sprawdźcie do jakich miast bilety można kupić taniej tym razem. Uprzedzamy: tym razem polecimy także na Wschód!

W środy taniej

Polskie Linie Lotnicze LOT w najnowszej Szalonej Środzie tym razem kuszą niskimi cenami na przeloty do miast w Rosji, Szwecji i Anglii. W puli tańszych biletów znajdziemy Moskwę, Sztokholm oraz Londyn. Za każdym razem, gdy opisujemy dla Was środową akcję LOTu, zaznaczamy, że najtańsze połączenia w ramach promocji dostępne są z Warszawy - tak jest i tym razem. Jednak nawet wybierając inne miasto wylotu ceny obniżają się znacząco. Tańsze bilety dostępne są również z Gdańska, Poznania, Szczecina, Krakowa, Wroclawia, Katowic i Rzeszowa. W zależności od tego skąd lecimy, zmienia się cena biletu.

Ceny za przeloty w dwie strony z bagażem rejestrowanym z Warszawy wyglądają następująco:

  • przelot z i do Moskwy od 499 zł
  • przelot z i do Sztokholmu od 549 zł
  • przelot z i do Londynu od 599 zł

Podane ceny dotyczą podróży w obie strony wraz z bagażem rejestrowanym. Okres podróży w promocyjnych cenach wygląda następująco:

  • Warszawa - Londyn w terminie od 11.10 do 10.11
  • Warszawa - Sztokholm w terminie od 1.07 do 31.07
  • Warszawa - Moskwa w terminie od 1.11 do 30.11

Promocyjne ceny hoteli

Wybrałeś już kierunek swojej podróży i wiesz, że oszczędzisz na transporcie? Nie tylko na tym możesz zaoszczędzić. Korzystając z naszej wyszukiwarki tanich hoteli z łatwością sprawdzisz i porównasz ceny noclegów, jakie oferują najpopularniejsze serwisy rezerwacyjne świata. Wejdź na www.wakacjezprocentem.pl/hotele i wyszukaj miejsca i terminu, który Cię interesuje.

Od kombinowania i szukania na własną rękę wolisz kompleksowo zorganizowane przez biura podróży wyjazdy? Takie wakacyjne opcje również mogą być sporo tańsze. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close