Szalona Środa: Francja, Austria i Liban w niższych cenach

30mar 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Anna Spychalska

0

Być może niektórzy mają wrażenie, że dziś dopiero poniedziałek (w końcu przerwa wielkanocna mogła skutecznie zaburzyć rytm codzienności), ale prostujemy: dziś środa! A jeżeli środa, to czas na szalone promocje od Polskich Linii Lotniczych LOT. Jakie zniżki przygotowano tym razem?

Romantyczny, wiosenny wypad do Paryża, majówka w Bejrucie albo wakacyjny urlop w Wiedniu? Jeżeli myśl o którejś w powyższych opcji obudziła Waszego wewnętrznego podróżnika, mamy dla Was dobrą informację - właśnie te kierunki są dostępne taniej w ramach aktualnej Szalonej Środy. Reklamowane i jednocześnie najtańsze połączenia są dostępne z Warszawy. W promocyjnych cenach dostępne są także bilety z regionalnych portów lotniczych, jednak w tym przypadku trzeba liczyć się ze stawką wyższą nawet o około 100 zł.

Przykładowe ceny w ramach Szalonej Środy:

* Warszawa - Wiedeń od 449 zł

* Warszawa - Paryż od 549 zł

* Warszawa - Bejrut od 669 zł

Podane ceny dotyczą podróży w obie strony wraz z bagażem rejestrowanym. Okres podróży w promocyjnych cenach wygląda następująco:

Rabaty nie tylko na loty

Zajrzyj na naszą wyszukiwarkę tanich hoteli, która pomoże sprawdzić i porównać ceny noclegów, oferowanych przez najpopularniejsze serwisy rezerwacyjne na świecie. Wystarczy wejść na www.wakacjezprocentem.pl/hotele i wyszukać miejsca i terminu, który nas interesuje.

Jeżeli natomiast nie chcesz samemu "składać" swojej podróży, szukając osobno biletów i noclegów, a zależy Ci na niskiej cenie, sprawdź okazyjne oferty z biur podróży, które kompleksowo organizują wyjazdy:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close