Szalona Środa: 3 miasta i kilkaset złotych oszczędności

13kwi 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Anna Spychalska

0

Wszystkich poszukiwaczy promocji lotniczych witamy w środę! To z pewnością Wasz ulubiony dzień tygodnia - w końcu to właśnie środy są szalone w Polskich Liniach Lotniczych. Bilety do jakich miast kupimy taniej w tej edycji promocji?

Na środę czekamy

Polskie Linie Lotnicze LOT w najnowszej Szalonej Środzie oferują kierunki dość egzotyczne - i nie chodzi o położenie geograficzne, a o to, że rzadko kiedy miasta (przynajmniej dwa z nich) te stają się celem turystycznych wypadów Polaków. Nie będziemy już dłużej trzymać Was w niepewności i zdradzimy tę tajemnice: taniej tym razem polecimy do Rygi, Stambułu oraz Erywania.

Ceny za przeloty w dwie strony do tych miast wyglądają następująco:

-> Ryga od 399 zł

-> Stambuł od 599 zł

-> Erywań od 599 zł

Są to kwoty jakie trzeba zapłacić za przeloty z Warszawy. W promocji dostępne są również wyloty z innych miast: Gdańska, Wrocławia, Szczecina, Rzeszowa, Krakowa i Katowic. Niestety, po przebudowie strony internetowej LOTu bardzo ciężko połapać się jakie ceny obowiązują przy wyborze innych miast startu, niż Stolica.

Ceny zniżkowe zawierają także bagaż rejestrowany. Promocja dotyczy lotów, które odbędą się w terminach:

-> Ryga od 1 maja do 30 czerwca 2016 roku

-> Stambuł od 25 kwietnia do 31 maja 2016 roku

-> Erywań od 1 czerwca do 30 czerwca 2016 roku

Promocyjne ceny hoteli

Wybrałeś już kierunek swojej podróży i wiesz, że oszczędzisz na transporcie? Nie tylko na tym możesz zaoszczędzić. Korzystając z naszej wyszukiwarki tanich hoteli z łatwością sprawdzisz i porównasz ceny noclegów, jakie oferują najpopularniejsze serwisy rezerwacyjne świata. Wejdź na www.wakacjezprocentem.pl/hotele i wyszukaj miejsca i terminu, który Cię interesuje.

Wolisz kompleksowo zorganizowane wyjazdy przez biura podróży wyjazdy? Takie wakacyjne opcje również mogą być sporo tańsze. Zresztą zobaczcie sami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close