Sylwester 2015/2016 w Polsce do 300 złotych

27lis 2015

Kategoria: Trip Tip | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Wkrocz w Nowy Rok w wielkim stylu, z wielkimi zniżkami! Prezentujemy najnowsze oferty spędzenia Sylwestra 2015/2016 w Polsce, do 300 złotych. Dokąd chcielibyście się wybrać: góry, morze, jezioro?

Wiele osób planuje swoje wakacje wcześniej, wliczając w budżet urlopowy nawet niespodziewane koszty. Kilka miesięcy oszczędzania, wielkie przygotowywanie się, stres, a w efekcie - brak radości z wypoczynku... Przekonujemy, że podróże nie muszą tak wyglądać. Pokazujemy, że wyjazdy mogą być naprawdę przyjemne! Nie chodzi tylko o wiele atrakcji, ale także o zasłużony relaks. Jesteśmy przekonani, że moglibyście przeznaczyć chociaż dwa dni na urlop. Udostępniamy zatem oferty wyjazdów na Sylwestra do 300 złotych, ze zniżkami aż do 51%.

Sylwester nad morzem

Dlaczego warto spędzić Sylwestra nad morzem? Oprócz tego, że możesz się tam świetnie zabawić, to także spędzisz relaksacyjny czas z bliskimi osobami. Świeży powiew morskiej bryzy na pewno postawi Cię na nogi, dzięki czemu wkroczenie w Nowy Rok na północy Polski będzie wyjątkowym przeżyciem.

Międzyzdroje, Wybrzeże - Rezydencja Korab

Sylwester w górach

Zima chyba najbardziej kojarzy nam się z górami. Spacery w śniegu, zimowe sporty, góralskie melodie - czego chcieć więcej... Dlaczego by zatem nie spędzić jednego z najpiękniejszych dni w życiu, w równie pięknych górach?

Bielawa, Góry Sowie - Hotel Dębowy

Sylwester nad jeziorem

Jeżeli chcielibyście nieco odpocząć od tłumów (bo zapewne w górach i nad morzem spotkacie wiele osób ;-)), powinniście wybrać bardziej ustronne miejsca. Chociaż nie wykluczamy, że również takie lokalizacje nie będą cieszyć się równie wielką popularnością! Niemniej jednak, wypoczynek nad jeziorem z pewnością będzie udany.

Maszewo-Maciejewo, Pomorze Zachodnie - Pałac Maciejewo

Jeżeli chcielibyście wyjechać na Sylwestra za granicę, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami Sylwester 2015/2016 do 300 złotych w Europie. Znajdziecie tam oferty wyjazdów do Rzymu, Wenecji, Berlina i innych, najbardziej popularnych miast europejskich. Nie przegapcie również innych propozycji sylwestrowych wakacji - sprawdźcie największe zniżki na oferty turystyczne w wyszukiwarce Wakacje z procentem:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close