Specjalna oferta LOT: 999 zł za bilety do Chicago lub Tokio

16maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Specjalna oferta Polskich Linii Lotniczych LOT zawiera bilety lotnicze do Chicago lub Tokio. Promocja jest ważna tylko do 17 maja, dlatego warto pospieszyć się z kupnem biletów w niższej cenie.

Gdybyście mieli wybrać dowolne miejsce na Ziemi, do którego chcielibyście się wybrać, co by to było? Niektórzy marzą o tym, żeby znaleźć się na rajskiej wyspie. Inni śnią o tym, żeby odciąć się od rzeczywistości i kontemplować na łonie natury. Pozostali dążą do tego, żeby odkryć nieznane. Do której z tych grup należysz? Zastanów się, a następnie przejdź do realizacji swoich marzeń. Życie jest zbyt krótkie na to, żeby nie czerpać z niego garściami!

Wycieczka marzeń

Obecna propozycja LOT-u może być dla niektórych świetną szansą na spełnienie marzeń. Specjalna oferta LAST MINUTE obejmuje loty do Chicago lub Tokio. Macie zatem wybór: albo jedno z największych miast Stanów Zjednoczonych, albo wyjątkowa stolica Japonii. Oczywiście możecie wybrać jedno i drugie ;-)

Obecnie ceny lotów na przykład z Poznania do Chicago to koszt od około 4 tysięcy złotych do nawet kilkunastu tysięcy za bilet w jedną stronę. Zestawienie takich cen można znaleźć na przykład w porównywarce Google Flights:

(źródło: Google Flights)

Ceny wylotów do Tokio są niższe, bo już za 1500 zł - 2000 zł kupimy bilet z minimum dwoma przesiadkami.

Promocja LOT

Polskie Linie Lotnicze oferują natomiast bilety do Chicago czy Tokio od 999 zł w jedną stronę. Bilety w promocyjnej cenie kupicie tylko do 17 maja.

Okres podróży:

  • Chicago: 15 maja - 8 czerwca
  • Tokio: 15 maja - 30 czerwca

Jak zwykle przy promocjach organizowanych przez Polskie Linie Lotnicze cena zawiera taryfy, podatki oraz opłaty lotniskowe. W tym przypadku także cena całkowita zawiera wszelkie dopłaty. Mogą wystąpić dodatkowe opłaty jedynie za bagaż.

Oferty Last Minute

Wycieczki Last Minute mają to do siebie, że ich kupno jest w pewien sposób ryzykowne, ale z pewnością opłacalne. Chcąc wyruszyć do Stanów Zjednoczonych lub Japonii, zdecydowanie powinniście zastanowić nad specjalną ofertą LOT-u. Jeżeli natomiast szukacie innych kierunków do podbicia, sprawdźcie wycieczki Last Minute z naszej wyszukiwarki:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close