Qatar Airways: promocyjne ceny biletów lotniczych do Azji

21kwi 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Kolejny sposób na tańsze podróżowanie to tym razem oferta katarskich linii lotniczych Qatar Airways na wyloty z Warszawy do Szanghaju, Dubaju, Kuala Lumpur i innych, azjatyckich miast. Sprawdź promocyjne ceny biletów lotniczych klasą ekonomiczną i biznesową.

Aktualna oferta promocyjna przelotów z Qatar Airways jest ważna do 10 maja. W ramach tej akcji można odbyć podróże nawet do 15 grudnia 2016 roku. Niższe ceny obowiązują na przeloty z Warszawy do wybranych miast w najpiękniejszych krajach Azji.

Promocja lotnicza

Jakie kierunki wyróżnia Qatar Airways w swojej promocji? Na stronie oferty ze zniżkami można znaleźć przykładowe kierunki dla podróżujących klasą ekonomiczną (z all-inclusive):

Kierunek Cena
Dubaj 1830 zł
Szanghaj 2070 zł
Bangkok 2230 zł
Hi Chi Minh 2230 zł
Hanoi 2310 zł
Dżakarta 2330 zł
Phuket 2360 zł
Kuala Lumpur 2390 zł
Singapur 2440 zł
Doha 2650 zł
Bali 2920 zł

Kolejność tych propozycji nie jest przypadkowa, bowiem zestawiliśmy ze sobą propozycje od najniższej do najwyższej ceny. To są jednak tylko propozycje wystawione przez Qatar Airways na stronie promocji. Zagłębiając się bardziej w ofertę i kombinując z wynikami wyszukiwania można znaleźć jeszcze tańsze bilety!

Ceny biletów w klasie biznesowej to na przykład 7860 zł za lot z Warszawy do Szanghaju. Dla niektórych taka kwota jest nawet niewyobrażalna, jednak dla stałych pasażerów klasy biznesowej to naprawdę korzystna propozycja. Porównując ceny innych linii lotniczych można zauważyć, że ceny zaczynają się od 8 tysięcy. Chcemy także podkreślić, że w ofercie Qatar Airways ceny obejmują wszystkie upusty, opłaty oraz podatki. Ważna informacja: bilety w klasie ekonomicznej NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI.

Zainteresowanych szczegółami oferty zapraszamy na stronę internetową Qatar Airways. Jeżeli nie chcielibyście wybiegać tak daleko w przyszłość, albo w ogóle lecieć na drugi kontynent na wymarzone wakacje, zawsze możecie skorzystać z innych ofert. Promocję na Tydzień Bułgarski ogłosiło niedawno biuro podróży Neckermann - o zniżkach na wyjazdy, a także darmowych voucherach za rezerwację pisaliśmy w TYM artykule. Nie zapominajcie również o ofertach, które cały czas są dla Was dostępne z poziomu naszej wyszukiwarki www.wakacjezprocentem.pl.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close