Promocja Qatar Airways: bilety lotnicze do 40% taniej!

13cze 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Anna Spychalska

0

Podróże międzykontynentalne to droga przyjemność, jednak dzięki nowej promocji Qatar Airways możesz zaoszczędzić nawet do 40% na wybranych trasach.

Qatar Airways to światowej renomy przewoźnik konkurujący z największymi liniami Bliskiego Wschodu jak chociażby Emirates, czy Turkish Airlines. Promocja trwa tylko do , a rezerwacja biletu dotyczy podróży od 10 czerwca do 15 grudnia 2016 roku.

Oferta obejmuje loty z Warszawy do najpopularniejszych - zdaniem Qatar Airways - kierunków.
Przykładowo za lot z Warszawy do stolicy Wietnamu zapłacimy 1830zł. Najdrożej w całej klasyfikacji wychodzi linia Polska - Australia, trasa z Warszawy do Sydney kosztować nas bedzie 3360 zł.


Podane wyżej ceny dotyczą klasy ekonomicznej, ale promocja obowiązuje rownież w klasie biznes. Należy pamiętać, że upgrade do klasy wyższej z wykorzystaniem Qmiles bądź Qcredits korzystając z tej promocji nie jest dozwolony.


W warunkach promocji określony jest maksymalny i minimalny pobyt:
Maksymalny pobyt:

  • 1 miesiąc dla klasy First, Biznes
  • 2 miesiąc dla klasy ekonomicznej

Minimalny okres pobytu w miejscu docelowym to 4 dni. Na wybranych kierunkach może obowiązywać dodatkowa

Wiza

Ważna infromacja dla osób lecących do Kataru, lub tych, które mają w Doha długą przesiadkę i planują opuścić lotnisko. Na szczęście dla obywateli Polski od kilku lat nie jest koniecznym ubieganie się o wizę turystyczną w Ambasadzie. Wizę turystyczną jednokrotnego wjazdu można kupić na lotnisku w Katarze (koszt ok 25 euro). Dotyczy to osób posiadających ważne paszporty, osóby z paszportami tymczasowymi bądź Kartą Pobytu muszą ubiegać się o wizę wcześniej - nie mogą jej kupić na lotnisku. Przebywanie w strefie tranzytowej (lotnisko) nie wymaga wizy.

W przypadku innych kierunków należy sprawdzić na stronie ambasady danego kraju, czy jako obywatel danego państwa musisz ubiegać się o wizę. Aby nie mieć większych problemów i stresu, lepiej zająć się tym z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Podróże w przestworzach to nie Twoja bajka, a myśl o wejściu na pokład samolotu napawa Cię strachem? Nic straconego! Zapraszamy do przejrzenia oferty portalu Wakacje z procentem - możesz jechać na wakacje z rabatem bez konieczności korzystania z podniebnych środków transportu ;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close