PLL LOT: -20% na loty z okazji Dnia Matki

23maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Szukacie idealnego prezentu z okazji Dnia Matki, a akurat tak się składa, że Wasza Mama uwielbia podróżować? Sprawdźcie tę promocję od Polskich Linii Lotniczych LOT!

Niektórzy z nas mają w sobie zamiłowanie do podróży - dopiero wracają z wyprawy, a już planują następną! Inni zaś wolą bardziej ustabilizowany styl życia, jednak czasem chcęć zobaczenia się z bliskimi wymusza na nich konieczność zabukowania biletu lotniczego i wyruszają w podróż. Coraz więcej z nas mieszka w różnych częściach świata, jeszcze nigdy nie było to tak proste - niestety oprócz nowych doświadczeń i możliwości pracowania w innym kraju, zdecydowanym minusem jest konieczność rozstania się z bliskimi. Rozmowy telefoniczne czy wideokonferencje mogą nie wystarczyć... wtedy właśnie wsiadamy w samolot i lecimy do naszych ukochanych!

Jeśli Wasza Mama uwielbia podróżować lub chcielibyście polecieć gdzieś razem z nią, a może czas, aby Was odwiedziła na drugim krańcu świata - to ta promocja powinna przypaść Wam do gustu.

20% zniżki na wszystkie loty

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują 20% zniżki z okazji Dnia Matki - wystarczy wpisać kod rabatowy MAMA.

Oczywiście są pewne ograniczenia do tak ciekawej promocji:

  • bilety ze zniżką można kupić tylko 23 maja
  • kod rabatowy obowiązuje na podróze od 1 lipca do 31 grudnia 2016 roku
  • zniżka jest udzielana od wartości taryfy - bez opłat dodatkowych
  • zniżka nie łączy się z innymi promocjami

Ta oferta powinna się spodobać szczególnie tym, którzy chcieliby wybrać się w dalszą podróż - zazwyczaj są one wyjątkowe drogie. Może czas odwiedzić córkę w Nowym Yorku lub wybrać się razem z synem do Tokyo?

Pamiętajcie, że zniżka 20% na loty z kodem rabatowym MAMA, jest aktywna tylko dziś do 23:59! Rezerwując bilet weźcie pod uwagę również to, że zniżka dotyczy wyłącznie wartości taryfy, bez opłat dodatkowych.

A może wolelibyście polecieć gdzieś na krótkie wakacje z Waszą mamą? Aby odpoczęła od codziennych obowiązków i mogła spędzić czas relaksując się i podziwiając egzotyczną przyrodę?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close