O blogu

Dla kogo piszemy?

Jeśli:

  • uwielbiasz podróżować, jednak Twoje środki finansowe są ograniczone
  • chcesz być na bieżąco z dużymi promocjami biur podróży i linii lotniczych
  • wciąż szukasz swojej „promocji życia”, dzięki której do Tajlandii czy innego turystycznego raju pojedziesz za kasę mniejszą niż na turnus do Mielna
  • lubisz kombinować i korzystać z wszelkich promocji, jednak nie chcesz tracić godzin na ich poszukiwaniu

to znak, że dobrze trafiłeś i tak naprawdę szukasz odpowiedzi na pytanie, które nurtuje także nas: „Jak podrózować taniej?” Możesz już skończyć przeklikiwać nieskończone strony w Internecie, my odpowiemy na to pytanie za Ciebie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy niestrudzonymi smart shopperami, którzy mają misję: pomagać innym osiągnąć choć najmniejszy stopień wtajemniczenia w łatwym i przyjemnym oszczędzaniu. Prowadzimy również bloga Gdziepromocja.pl, na którym zawsze na czas informujemy o promocjach godnych uwagi. Skąd bierzemy nasze informacje? Każdego dnia w pocie czoła przemierzamy zbadane i niezbadane odmęty Internetu: szukamy na stronach, w mediach społecznościowych, newsletterach i w wielu innych miejscach. Co nas odróżnia od innych? Jesteśmy czujni, zawsze wiemy, która promocja to zwykłe naciągactwo, a czym naprawdę warto się zainteresować.

Robiąc codzienny rekonesans w sieci zobaczyliśmy, że nie tylko moda i kosmetyki, ale także turystyka daje ogromne możliwości oszczędzania. Dlatego postanowiliśmy stworzyć bloga, na którym skupimy się na podróżniczych okazjach. Jeżeli jesteś gotowy na wakacje życia za ułamek ceny, dobrze trafiłeś!

O czym piszemy?

Nasz blog jest „dzieckiem” projektu Wakacje z procentem – portalu skupiającego promocje z wielu źródeł: nie tylko od największych biur turystycznych, ale także z kilkudziesięciu wyszukiwarek hoteli oraz portali zakupów grupowych i turystycznych (np. Travelbird, Triverna, KupTravel). Te ostatnie często bywają uważane za „gorsze” – my udowodnimy, że zupełnie niesłusznie i że właśnie takie portale nierzadko są prawdziwą kopalnią podróżniczych okazji.

Promocje i zniżki

Nie interesują nas obniżki w wysokości 100 zł, chociaż nie zaprzeczamy, że czasem także z takich zdarza się nam skorzystać. Piszemy jednak tylko o prawdziwych promocyjnych hitach turystycznych. Nie zalewamy naszych czytelników rewelacjami o wątpliwym pochodzeniu, w stylu „zostaw maila, a weźmiesz udział w losowaniu vouchera na podróż do Chin”. Szukamy perełek wśród ofert turystycznych, zarówno tych, które znaleźć można na stronach biur podróży (TUI, Neckermann, Itaka i wiele innych), jak i tych ogłaszanych przez portale okazyjnych zakupów, niegdyś zwanymi portalami zakupów grupowych (m.in. Groupon, MyDeal, Gruper).

Trip Tip

Promocje turystyczne to nie jedyne, co leży w kręgach naszych zainteresowań. Piszemy również o tym, jak przygotować się do wyjazdu, na co warto zwrócić uwagę jadąc do konkretnego kraju, o jakich regulacjach prawnych warto pamiętać. Jak spakować się do bagażu podręcznego na dwutygodniowy wyjazd? Jakich produktów nie wolno wwozić do Polski? My to wiemy – Ty też się dowiesz, czytając naszego bloga.

%Room

Jak na bloga wspierającego portal „Wakacje z procentem” przystało, wśród kategorii naszych wpisów nie może zabraknąć %Room'u. Dwuznaczna nazwa nie jest przypadkowa i tym razem nie odnosi się jedynie do ofert z obniżką procentową. W tym miejscu będziemy publikować artykuły, które stworzą pewnego rodzaju Alkoholową Mapę Świata. Rozwijamy myśl, że nową kulturę najlepiej poznaje się poprzez jej kuchnie,a przecież nieodłącznym elementem każdej tradycyjnej kuchni jest także regionalny alkohol. Kto dziś produkuje absynt, gdzie wino ma najsłodszy smak, a gdzie po alkohol lepiej w ogóle nie sięgać – to tylko niektóre pytania, na które odpowiedź znajdziesz w naszym %Room'ie.

Konkursy turystyczne

Na wakacje można pojechać nie płacąc ani złotówki – zamiast gotówki potrzebne jest jednak przede wszystkim szczęście, a także (w mniejszym stopniu) kreatywność i pomysłowość. Wiele marek jako formę promocji swojego brandu organizuje konkursy, w których do wygrania są różnego rodzaju wycieczki lub vouchery turystyczne. Będziemy przeszukiwać Internet, by właśnie w tej kategorii informować o tych największych i najbardziej atrakcyjnych nagrodach, które są do zgarnięcia.

Informacje o właścicielu:

Właścicielem bloga Jak podróżować taniej jest GoDealla Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000406039, z kapitałem zakładowym wynoszącym 5.000 zł (pięć tysięcy złotych), NIP 7831685435.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close