Nowy York New York, czyli magiczny konkurs Palmolive!

07gru 2015

Kategoria: Konkursy turystyczne | Autor: Kamila Franczak

0

Śpiewały o nim gwiazdy. Liza Minnelli i Frank Sinatra pokochali je bez reszty. Zgadłeś, chodzi Nowy Jork. Co powiesz na to, żeby w Nowym Roku obudzić się w mieście, które nigdy nie zasypia? Akcja promocyjna zorganizowana przez Polmolive i Tesco pomoże Ci spełnić amerykański sen. Weź udział w konkursie "Nowy York New York" i wygraj wycieczkę dla dwóch osób. Jej łączna wartość to 18 000 zł!

Start spreading the news...

Zasady konkursu "Nowy York New York" są bajecznie proste. Kupujesz 2 dowolne produkty Palmolive (z wyłączeniem mydeł w kostce) w stacjonarnym sklepie Tesco albo świąteczny zestaw marki. Po dokonanym zakupie koniecznie zachowujesz paragon. Następnie wysyłasz SMS na nr 7057 (koszt 0,62 zł z VAT). W treści wiadomości wpisujesz dokończone przez Ciebie zdanie "W Nowym Jorku będę się czuć wyjątkowo, ponieważ...".

Wiadomość nie może przekroczyć 160 znaków. Komisja Konkursowa oceni jej kreatywność, pomysłowość, słwonictwo i stylistkę. Laureat konkursu zostanie telefonicznie powiadomiony o wygranej. Wykaż się kreatywnością, bo najbardziej pomysłowe zgłoszenie zostanie nagrodzone wycieczką!

Konkurs Nowy Rok New York

Ważne! Akcja promocyjna nie dotyczy serwisu internetowego Tesco Ezakupy. Twój SMS powinien zostać wysłany w dniu nabycia produktów lub później. Konkurs "Nowy York New York" trwa od 3 do 31 grudnia 2015 r. Wyniki zostaną ogłoszone w dniach 8-12 stycznia 2015 r. Jednak nagrody nie kończą się na wycieczce...

Dla 53 wspaniałych

Na 3 osoby czeka tablet Samsung Galaxy Tab 4 10.1 16GG LTE. Jego wartość rynkowa to 1039 zł brutto. Nagrodą III stopnia są zestawy Palmolive, w których znajdują się 2 żele Palmolive Aroma Sensations 500 ml i 2 żele Palmolive MEN. Z pewnością warto wziać udział w konkursie Palmolive, chociażby ze względu na jego pachnące produkty :)

New York Palmolive Tesco

Inny amerykański konkurs

Stany Zjednoczone są Twoją ulubioną miejscówką? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie inny konkurs, w którym do wygrania jest wyprawa po USA. Śpiesz się, bo trwa on do 4 grudnia! Więcej o promocji KFC przeczytasz w artykule Konkurs z kubełkiem. Wygraj wycieczkę do USA.

Podróżowanie bez końca

Nowy Jork jest jednym z miast, które warto zobaczyć w przyszłym roku. Dla wszystkich spragnionych przygód tu i teraz mamy wycieczki last minute. Do wyboru są niezwykłe miejsca, których atutem jest oczywiście okazyjna cena. Poniżej znajduje się oferta wycieczek z całego swiata!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close