Morze na Boże Ciało: 5 najlepszych ofert z rabatem

18maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Święto Bożego Ciała wypada w przyszłym tygodniu - tradycyjnie w czwartek. To niezła okazja do wypadu na dłuższy weekend. Może nad polskie morze?

Pogoda w maju dopisuje, a my już marzymy o krótkich wakacjach. Większość z nas czeka na rozpoczęcie się lata, a następnie na tydzień lub nawet dwa tygodnie słodkiego lenistwa. Małe preludium do tego możemy sobie podarować właśnie w przyszły weekend. Czasu zostało już niewiele, bo mniej niż tydzień, ale wciąż możemy znaleźć fantastyczne oferty zarówno dla całej rodziny, jak i tylko dla tych, którzy wolą w bardziej romantyczny sposób spędzić kilka dni.

Długi weekend nad morzem

Jeśli planujemy odpocząć podczas tego weekendu, to świetnym pomysłem jest wypad nad Bałtyk - jest coraz cieplej i przyjemniej!

1. Domek dla rodziny

Chyba najlepszym wyjściem dla rodzin z dziećmi jest wynajęcie całego domu tuż przy morzu! Dzieci mogą do woli korzystać w uroków plaży (babki na piaski same się nie zrobią!), a my możemy odpocząć od szumu miasta.

Do wyboru mamy domki 2, 4 i 6 osobowe, zaś oferta dotyczy wynajęcia całego domku. Nocleg dla 2 osób kosztuje 109zł + opłata za zużycie prądu. Domki znajują się 150m od plaży w Pogorzelicy - między Rewalem a Trzebiatowem.

2. Mielno

Chociaż Mielno znane jest przede wszystkim z nadmorskich imprez, to ta okolica ma do zaoferowania tak wiele, że warto się tam wybrać również z rodziną.

W tej ofercie dostawki dla dzieci do 12 roku życia są bezpłatne! Dla starszych dzieci koszt noclegu do 99zł. W cenie wliczone są śniadania i obiadokolacje, zaś ośrodek znajduje się bardzo blisko morza.

3. Kołobrzeg

Weekend w neogotyckim zamku? Dlaczego nie! W cenie znajdują się śniadania i obiadokolacje, jak też dostęp do sauny, siłowni i basenu. Dzieci do 4 roku życia mają pobyt za darmo, zaś do ukończenia 12 lat - nocleg koszutje 70zł wraz ze świadczeniami.

4. Nieco luksusu

Oferta dotyczy hotelu w Kołobrzegu w którym mamy do dyspozycji pakiet SPA i fitness. Korzystając z grouponu zapłacimy o połowę mniej za tę przyjemność.

5. Najtaniej

Ostatnia, ale nie najmniej istotna oferta, to nocleg w pensjonacie Rybitwa w miejscowości Karwia. Za noc zapłacimy tylko 69zł!

Wolicie spędzić ten czas w górach? Może tu znajdziecie coś ciekawego:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close