LOT: Szalona Środa z biletami w obie strony od 399 zł

11maj 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

W tym tygodniu Polskie Linie Lotnicze LOT proponują promocyjne ceny biletów do Łotwy, Szwajcarii oraz Niemiec. Możesz zapłacić jedyne 399 zł za bilet w obie strony do pięknych, europejskich miast. Dokąd chciałbyś się wybrać? Zerknij do naszego artykułu i wybierz najlepszą opcję!

Macie już zaplanowane wakacje od czerwca do września? Teraz Polskie Linie Lotnicze LOT podpowiadają co można robić w tym terminie. Na przykład w czerwcu polecieć do Genewy, w sierpniu do Dusseldorfu, a we wrześniu do Rygi!

LOT i Szalona Środa

Szalona Środa to promocja LOT-u, podczas której wybieranych jest kilka kierunków, do których proponuje się specjalne cen biletów lotniczych z Polski. Trzeba zaznaczyć, że cena biletów dotyczy przelotu w obie strony.

Podane ceny dotyczą podróży w taryfie z bagażem rejestrowanym. Są to najlepsze ceny w ofercie z Warszawy, jednak promocja dotyczy także wylotów z innych miast, np. Gdańska, Wrocławia, Poznania czy Krakowa. Wtedy ceny różnią się, jednak nadal są bardzo korzystne. Jednak najbardziej opłacalny jest wylot ze stolicy.

Promocja obowiązuje na loty w terminach:

  • Warszawa - Ryga 01.08-30.09
  • Warszwa - Dusseldorf 02.07-30.08
  • Warszawa - Genewa 01.06-30.06

Dokąd zatem chcielibyście się wybrać? Niemcy, Szwajcaria, a może Łotwa?

(od lewej: Düsseldorf, Genewa, Ryga)

Jesteśmy pewni, że wycieczki do tych krajów będą udane. Wystarczy tylko DZISIAJ kupić bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Promocja Szalonej Środy jest naprawdę ciekawym rozwiązaniem dla osób, które jeszcze nie wiedzą dokąd i kiedy chciałyby wyjechać. W każdą środę bowiem czekają na nas nowe promocje. Odwiedzajcie stronę LOT-u oraz naszego bloga regularnie, aby dowiedzieć się o najlepszych promocjach lotniczych (i nie tylko!).

Zapraszamy jednocześnie do korzystania z naszej wyszukiwarki ofert turystycznych z rabatami Wakacje z procentem. Wystarczy, że wybierzecie interesujący Was kierunek, a nasza wyszukiwarka znajdzie wszystkie oferty z największymi zniżkami na wakacje w tym mieście czy kraju. Zachęcamy między innymi do zapoznania się z ofertami wyjazdów Last Minute.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close