Legoland dla całej rodziny teraz ze zniżką 52%!

31maj 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Anna Spychalska

0

Aż trudno uwierzyć, że jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie, która nieustannie rozbudza wyobraźnię milionów dzieci ma już 84 lata! Załozymy się, że wśród naszych czytelników nie ma osoby, która chociaż raz nie bawiła się kultowym LEGO. Co powiecie na podróż do świata, w którym wszystko zbudowane jest właśnie z klocków? Teraz jest to możliwe z bardzo dużymi rabatami.

Niezależnie od tego, czy na taką wyprawę wziąłbyś swoją rodzinę czy może grupkę przyjaciół (w końcu kto powiedział, że to opcja wyłącznie dla najmłodszych?), oferta cenowa, jaką proponuje Groupon, nie ma sobie równych. Bilety na całodzienną zabawę w pierwszym na świecie parku Legoland w Billund w Danii można kupić w kilku dostępnych wariantach:

1) 299 zł zamiast 620 zł za bilet dla 3 osób (2 osób dorosłych i 1 dziecka lub 1 osoby dorosłej i 2 dzieci)

2) 399 zł zamiast 820 zł za bilet dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci lub 1 dorosły i 3 dzieci)

3) 489 zł zamiast 1020 zł za bilet dla 5 osób (2 dorosłych i 3 dzieci lub 1 dorosły i 5 dzieci).

Kupiony voucher umożliwia dostęp do wszystkich atrakcji w Legolandzie, z wyłączeniem Seat Traffic School. Jeżeli planujecie wizytę w tym parku rozrywki, weźcie pod uwagę, że w następujących terminach będzie on zamknięty: wrzesień: 6-8, 13-15, 20-22, 27-29; październik: 5-6, 12-13, 26-27.

Warto zwrócić uwagę, że nawet w przypadku zdecydowania się na najmniejszy dostępny pakiet biletów oszczędność wynosi ponad 50%. W chwili obecnej nie ma bardziej korzystnej oferty - jeżeli więc myślicie o wycieczce do Billund, nie zwlekajcie, bo ta okazja może uciec Wam sprzed nosa ;)

Groupon ważny jest aż do 30.10.2016 roku. 1 osoba może kupić maksymalnie 10 kuponów, jednak ma prawo do wykorzystania wyłącznie jednego z nich (resztę musiałby wykorzystać ktoś inny, np inny dorosły, który wchodziłby z Wami do Legolandu). Ważna informacja: dzieci poniżej 3 roku życia wchodzą za darmo.

Ten rok wydaje się być doskonałym czasem na odwiedzenie duńskiego parku. Dlaczego? Właśnie teraz planowana jest prawdziwa rewolucja: na dodatkowej powierzchni zbudowane zostaną nowe atrakcje, takie jak LEGO NINJAGO World czy Lloyd's Laser Maze, czyli labirynt, w którym do pokonania będzie aż 30 laserów.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close