Kup produkty Palmolive w Tesco i wygraj wycieczkę do Nowego Jorku

24gru 2015

Kategoria: Konkursy turystyczne | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Kto z Was chciałby polecieć do Nowego Jorku zupełnie za darmo? Wiemy, że jest Was dużo. Jednak wszyscy macie szansę powalczyć o voucher o wartości 18 tysięcy złotych na wycieczkę swoich marzeń! Sprawdźcie szczegóły.

Jak podróżować taniej? To pytanie zadaje wiele osób - zarówno te, które mają na swoim koncie już ogrom podróży, jak i te, które jeszcze nigdy nie spędziły wymarzonych wakacji. My jednak mamy sposób na to, jak zaoszczędzić na wakacjach, albo nawet nie wydać na nie ani złotówki! Już od jakiegoś czasu na blogu informujemy Was o przeróżnych konkursach turystycznych. Ostatnio pisaliśmy o darmowej wycieczce na Kubę z wodą Żywiec Zdrój. Dzisiaj natomiast informujemy o wakacjach w Nowym Jorku.

Konkurs Tesco i Palmolive

Do 31.12.2015 roku możecie wziąć udział w konkursie Nowy Rok New York, organizowanym wyłącznie w sklepach Tesco. Zasady są proste:

  1. Kup dwa produkty lub zestaw świąteczny marki Palmolive
  2. Dokończ zdanie "W Nowym Jorku będę czuć się wyjątkowo, ponieważ..."
  3. Odpowiedź, poprzedzoną prefiksem Palmolive, wyślij SMS-em na numer 7057 (koszt 0,62zł z VAT)

Sprzedażą objęte są wszystkie produkty marki Palmolive oprócz mydeł w kostce. Nawet jeżeli kupicie produkty tej marki w promocji, to i tak możecie wziąć udział w konkursie. Długość odpowiedzi w wiadomości SMS musi ograniczać się do 160 znaków. Ponadto, SMS ma zostać skonstrułowany według schematu: "Palmolive.odpowiedź"

Wycieczka do wygrania

W konkursie turystycznym można wygrać wycieczkę do Nowego Jorku, a dokładniej - voucher dla dwóch osób o wartości 18 tysięcy złotych do zrealizowania w biurze podróży Neckermann.

Oprócz wycieczki można także wygrać:

  • tablet Samsung Galaxy Tab 4
  • zestaw kosmetyków (2 żele Palmolive Aroma Sensations + 2 żele Palmolive MEN)

Czyli jest o co walczyć! Jak wygrać? To proste - dla komisji konkursowej będzie liczyła się:

  1. kreatywność oraz oryginalność wykonanego zadania
  2. pomysłowość
  3. słownictwo i stylistyka

Dla wycieczki do Nowego Jorku naprawdę warto się postarać, czyż nie? Regulamin konkursu znajdziecie na stronie www.tesco.pl -> REGULAMIN. Ważna informacja: konkurs nie dotyczy serwisu internetowego Tesco Ezakupy.

Tanie wakacje

Oszczędzanie na wakacjach nie kończy się jednak tylko na konkursach. W końcu nie każdy może wygrać, prawda? Jednak w ramach pocieszenia mamy dla Was świetne rabaty na wycieczki na inne kontynenty. Sprawdźcie nasze oferty turystyczne do Ameryki Północnej i Południowej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close