Konkurs Lindt: jedź na wakacje na wyspy pełne kokosa!

04kwi 2016

Kategoria: Konkursy turystyczne | Autor: Anna Spychalska

0

Pralinki Lindor mają rzesze oddanych fanów. Nam trudno się dziwić, że niektórzy wręcz szaleją na punkcie tych czekoladek - sami przyznajemy, że za nimi przepadamy. Tym bardziej teraz, kiedy ich jedzenie może spodować bardzo miłą, turystyczną reperkusję: wszyscy, którzy kupują praliny marki Lindt mogą wygrać wycieczkę na Seszele.

Położone na Oceanie Indyjskim państwo wyspiarskie, jakim są Seszele, to prawdziwy raj na Ziemi. Przez cały rok średnia temperatura powietrza nie spada ponizej 24 stopni. Wyspy te są ojczyzną przynajmniej 15 gatunków ptaków, 3 ssaków, 30 gadów i płazów oraz kilkuset gatunków ślimaków, owadów, pająków i innych stworzeń, które nie występują nigdzie indziej na świecie.

Marzysz o poznaniu tego egzotycznego miejsca? Sprawdź oferty TOI na tegoroczny sezon letni. Ceny zaczynają się już od 5106 zł za osobę za 6 dni.

seszeele

Oczywiście "już" w tym wypadku jest użyte ironicznie - ten kierunek niestety nie należy do tanich. Dlatego jeśli Wasz budżet jest okrojony, a marzenie o wycieczce na Seszele niesłabnące, powinniście zainteresować się dodatkową opcją na spędzenie wakacji na tych wyspach: konkursem Lindt, w którym główną nagrodą jest dwuosobowy wyjazd na "wyspę pełną kokosa".

  1. Kup dowolne praliny Lindor w okresie od 1 do 30 kwietnia 2016 roku i zachowaj dowód zakupu
  2. Zaloguj się na stronie konkursu
  3. Opisz swoją chwilę z pralinką Lindor i wygraj nagrodę główną

Mimo że czas zakupu konkursowych pralin trwa do końca kwietnia, to na wysłanie odpowiedzi konkursowej macie czas do 17.10.2016 roku. Oprócz nagrody głównej organizator przewidział również nagrody II i III stopnia: 10 jednoosobowych voucherów "Kokosowa wyspa w SPA" w Niagara Spa oraz 100 nagród w postaci rocznego zapasu pralin Lindor Coconut. Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie lindor.pl.

Jeżeli wolisz nie zostawiać kwestii swoich wakacji szczęściu, weź sprawy w swoje ręcę i zobacz oferty wakacji z dużymi rabatami (sięgającymi nawet 65%!):

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close