Konkurs Biedronki: wygraj wyjazd do Disneylandu!

17maj 2016

Kategoria: Konkursy turystyczne | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Biedronka organizuje konkurs, w którym można wygrać wyjazd do parku rozrywki pod Paryżem - Disneylandu! Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy jedynie kupić kilka lodów oraz wysłać SMS-a. Od wyjazdu za granicę dzieli Cię zatem kilka, małych kroków!

Mamy świetną propozycję dla osób, które chciałyby wyjechać na zagraniczną wycieczkę zupełnie za darmo. Biedronka organizuje właśnie konkurs, dzięki któremu możecie wyjechać do Disneylandu - najbardziej popularnego parku rozrywki znajdującego się pod Paryżem!

Wycieczka do Disneylandu

Disneyland to jedno z miejsc, do którego wycieczka jest wręcz marzeniem każdego dziecka, a niekiedy także dorosłego. Park rozrywki znajdujący się pod Paryżem jest wymieniany jako jedna z największych atrakcji Francji. Również my tak uważamy, wymieniając tę atrakcję wśród miejsc wartych zobaczenia we Francji. W naszej wyszukiwarce także znajdziecie zniżki na wycieczki do Disneylandu. Nie ma to jednak jak wzięcie udziału w konkursie i wygranie takiej wyprawy!

Jak widać na załączonym obrazku, droga do wygrania wcale nie jest długa. Wystarczy:

  1. Kupić multipak lodów Nesquik + 2 dowolne lody kaktus
  2. Wysłać SMS-a na numer 4031, dokańczając w nim zdanie "najlepsze wspomnienie z wakacji to...", poprzedzając je prefiksem KAKTUS (tylko wiadomośći zaczynające się od słowa KAKTUS będą brane pod uwagę!)

Konkurs trwa do 29 maja 2016 roku.

Nagrody w konkursie turystycznym

Jak zawsze najbardziej interesującą częścią konkursów są nagrody! Szczególnie dla tych, którzy marzą o wygraniu prawdziwej wycieczki. W konkursie organizowanym przez Biedronkę można natomiast wygrać:

  • Voucher o wartości 10 000 złotych na wyjazd do Disneylandu we Francji - zwycięzca samodzielnie ustala szczegóły wyjazdu! Możecie zatem decydować o liczbie osób i formie wyżywienia, a także w którym terminie i hotelu będzie realizował voucher. Jest on ważny od 1 sierpnia 2016 roku do 1 sierpnia 2017 roku!
  • Saszetki/nerki KAKTUS (z puli 60 sztuk)

Szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE akcji.

Wyjazd do Disneylandu to świetny pomysł, prawda? Zobaczyć wszystkich bohaterów popularnych bajek to zdecydowanie fantastyczna opcja na spędzenie wakacji - szczególnie dla dzieci. Jeśli chcesz sprawić im radość, weź udział w konkursie lub rozejrzyj się wśród naszych ofert turystycznych do Francji:

Źródło zdjęcia głównego: www.facebook.com/disneylandparis

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close