Hotels.com: mamy kod rabatowy na rezerwację noclegów

17maj 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Obniż koszty rezerwacji pokojów lub apartamentów w luksusowych hotelach w Europie oraz na całym świecie! Serwis Hotels.com udostępnia kod rabatowy, który z chęcią Wam przekażemy.

Znacie Hotels.com? Tak się składa, że my tak i dodatkowo mamy kod rabatowy 5% do wykorzystania w tym serwisie. Kod to AFGENHOTEL516 i jest ważny do 31 maja, natomiast z noclegów zarezerwowanych w ramach tej promocji możecie skorzystać do końca lipca.

To, że serwis Hotels.com daje możliwość rezerwacji luksusoswych noclegów w niższych cenach, wiemy już dawno. Nieraz na podstawie promocji w tym serwisie pisaliśmy artykuły, zachęcające Was zarówno do podróżowania, jak i korzystania z wszelkiego rodzaju rabatów oraz zniżek. Czy kod obowiązuje także już na przecenione oferty? Postanowiliśmy to sprawdzić...

Serwis Hotels.com charakteryzuje różnorodność ofert oraz możliwość wyboru wśród najlepszych propozycji. Niezależnie od tego, czy masz ochotę wyjechać i nocować w Polsce, za granicą, nad morzem czy w górach, czy w innych miejscach na całym świecie - jesteś pewien, że na Hotels.com znajdziesz wymarzoną dla siebie ofertę. Głównym wyróżnikiem tego serwisu jest też to, że przy wielu ofertach turystycznych znajdują się miłe dla oka i portfela procenty rabatowe ;-)

Wiele osób podejrzewa, że kod rabatowy, który jest udostępniany, nie obowiązuje na przecenione już oferty. Wynika to z tego, że większość serwisów tak właśnie przyciąga klientów i zachęca do kupowania nieprzecenionego towaru. Jednak nie w Hotels.com!

Chcąc zarezerwować nocleg, wyszukujecie odpowiedniego miejsca, klikacie opcję "zarezerwuj teraz" i spośród kilku wariantów wybieracie tę, która najbardziej Wam odpowiada. W formularzu do opłacenia rezerwacji podajecie swoje dane, a po prawej stronie, jak jest to teraz widoczne w tym artykule, znajduje się podsumowanie zaznaczonych informacji. Macie określony termin zameldowania i wymeldowania oraz całkowitą cenę apartamentu czy pokoju. W większości ukazuje się też pole na kod zniżki i tam właśnie powinniście wpisać AFGENHOTEL516.

Pod polem do wpisania kodu rabatowego mamy jednak informację, że w ramach jednej rezerwacji można skorzystać tylko z jednego kodu rabatowego. Rzeczywiście, po jego wpisaniu i zatwierdzeniu, pole do haseł rabatowych po prostu znika. Ale lepiej mieć rabat w wysokości 5% całej kwoty, niż żaden, prawda? ;-)

Promocja na noclegi

Zapraszamy zatem do skorzystania z oferty Hotels.com, która obejmuje obecnie wiele ciekawych zniżek:

Jesteście już pewni, gdzie chcielibyście jechać na wakacje? Pamiętajcie, że na skorzystanie z zarezerwowanych noclegów macie czas do końca lipca. Kodu rabatowego możecie natomiast użyć do końca tego miesiąca. To świetny czas na to, żeby zainwestować w niezapomniany urlop! Jeśli chcecie poszukać jeszcze innych propozycji, możecie rozejrzeć się także wśród ofert zgromadzonych w naszej wyszukiwarce:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close