Darmowe loty dla dzieci z Qatar Airways!

02cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Fantastyczny prezent z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich małych podróżników! Bilety dla dzieci ze... 100% zniżką!

Podróże z dziećmi mogą stanowić wyzwanie, szczególnie jeśli wybieramy się gdzieś daleko - kilka godzin w samolocie, zmiana strefy czasowej, nieregularne posiłki - zaburzają funkcjonowanie organizmu, dziecko jest przemęczone jeszcze bardziej niż my. Chcecie wiedzieć, jak uporać się z jet lagiem? Sprawdźcie w tym artykule: Sprawdzone sposoby na jet lag - część I. Skoro już zdecydowaliście się na daleką podróż z dzieckiem, to ta promocja jest w sam raz dla Was - niesamowita zniżka... aż 100% mniej za bilet dla dziecka!

Warunki promocji

Qatar Airways z okazji Dnia Dziecka wprowadził zniżkę 100% na wszystkie bilety dla dzieci do 11 roku życia. Promocja trwa tylko do 5 czerwca 2016 na loty w terminie: 27 czerwca - 4 września 2016 roku. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w klasie biznesowej (R) oraz ekonomicznej (Q,T,O,W). Dziecko musi podróżować z rodzicem. Oznacza to, że wybierając się w podróż z dzieckiem, zapłacimy tylko za swój bilet zakupiony w taryfie regularnej (N) lub biznesowej, zaś pociecha będzie mieć podróż za darmo.

Dokąd możecie polecieć z Qatar Airways?

Tak naprawdę... wszędzie! Oto przykładowe kierunki, które możemy wybrać korzystając z promocji:

Podana cena to koszt biletu dla osoby dorosłej, czyli w tym wypadku rodzica lub opiekuna. Oczywiście ceny mogą być różne w zależności od tego w jakim terminie szukamy lotu oraz ze względu na wahania kursu walut. Jeśli kupujemy bilet przez agenta lub w biurze sprzedaży Qatar Airways, cena może być wyższa - dla bardziej oszczędnych idealnym rozwiązaniem jest zakupienie biletu poprzez stornę internetową.

Również w przypadku tej promocji możliwy jest zwrot biletu przed i po wylocie zgodnie z warunkami taryfy dla osoby dorosłej.

Skoro wiecie już, gdzie szukać biletu lotniczego, to teraz czas na znalezienie hotelu! Może coś bardziej luksusowego, skoro zaoszczędziliśmy na bilecie dla dziecka? A może czas na jakąś niesmowitą przygodę?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close