100 zł zniżki za bilety lotnicze Lufthansa

07cze 2016

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Anna Spychalska

0

Najwyższa pora pomyśleć o wakacjach. Jeżeli zależy Wam na tym, by planowanie wymarzonego wypoczynku nie było tragedią dla Waszego portfela, powinniście sprawdzić, w jaki sposób możecie zaoszczędzić. Dziś mamy dla Was opcję na tańszy przelot - Lufthansa ponownie oferuje voucher o wartości 100 zł na Grouponie.

Wakacje już tuż tuż - ale o tym na pewno nie trzeba przypominać, w końcu zmęczeni szkołą i pracą czekamy na ten moment przynajmniej od 10 miesięcy. Rozglądacie się za celem wakacyjnego odpoczynku? Być może spodobają Wam się kierunki lotów Lufthansy. Wybierając tego przewoźnika, możecie zaoszczędzić 91 zł na każdym locie. Wszystko dzięki ponownej współpracy Lufthansy oraz Groupona - to właśnie na tym portalu dostępny jest voucher za 9 zł, którego kupno gwarantuje Wam 100 zł rabatu na bilet.

Groupon ważny jest do 31 sierpnia 2016 roku na rejsty obsługiwane przez Lufthansę oraz Lufthansę CityLine. Rabat obowiązuje wylącznie na rejsy rozpoczynające się w Polsce. Podczas jednej rezerwacji można użyć wyłącznie jednego groupona. Ważna informacja: wylor oraz powrót muszą odbyć się do 30 listopada 2016 roku.

Jak uzyskać zniżkę? Po zakupie grouponu należy wejść na stronę Lufthansy i tam wybrać kraj - Polskę, następnie zaznaczyć lot - podczas wybierania metody płatności wystarczy kliknąć w "Uzyskaj zniżkę od Twojej taryfy" i wprowadzić otrzymany kod w "Numer voucheru" oraz zatwierdzić. Cena będzie wtedy niższa o 100zł.

Z Polski możemy bezpośrednio dolecieć do Frankfurtu lub Monachium, jednak jeśli nie boimy się przesiadek, to tak naprawdę możemy zwiedzić cały świat! W Niemczech znajduje się baza Lufthansy i większość międzynarodowych lotów rozpoczyna się właśnie tam. Podczas lotu dalekiego zasięgu, możliwe jest zupełnie darmowe korzystanie z internetu - to powinno ucieszyć wszystkich tych, którzy obawiają się nudy na pokładzie przez kilka godzin!

Nie macie czasu do końca czerwca, aby wybrać się w dłuższą podróż? To może wyskoczycie gdzieś na weekend? Oto oferty na weekendowe wyjazdy - transport w cenie!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami turystycznymi

facebook.com/wakacjezprocentem

close